NEW SEASON 2024

SİPARİŞ REHBERİ & SIKÇA SORULAN SORULAR

Ürün Seçimi

Web Siteleri,  Sosyal medya veya Whatsapp, Telegram, Viber gibi anlık mesajlaşma uygulamaları ve benzeri yollarla bizimle iletişime geçmeniz durumunda bir çok kanalda detaylı ürün kataloğumuzu sizlere sunabiliriz.

E-Ticaret sitemiz www.eraykids.com üzerinden ücretsiz üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz. Üyeliğiniz onaylandıktan sonra stoklarımızda bulunan ürünlerimizin kumaş, beden, fiyat bilgilerini inceleyebilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz.

Bölge Satış Müdürlerimiz size İngilizce / Rusça / Arapça / Lehçe / Ukraynaca / Azerice ve Türkçe olmak üzere bu dillerde hizmet vermektedir. Whatsapp, Telegram vb. seçimlerinizi bu kanallardan kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri

Çoklu ödeme sistemlerimiz ile sizin için en kolay ödeme yöntemini seçebilirsiniz. Minimum tutarınızın 100+ olması bekleniyor.

* Kredi kartı ile online ödeme

Hali hazırda B2B web sitemizden tercih yapan müşterilerimiz, sepetlerini onaylayarak ödeme bölümünde kolayca kredi kartı ödeme yöntemlerine geçebilirler. Ayrıca diğer yolları tercih ederek ürün tercihi yapan müşterilerimiz, satış temsilcimiz tarafından size iletilen tutarı yazarak ödemelerini “hızlı ödeme” ödeme yöntemini kullanarak kredi kartı ile gerçekleştirebilirler. Burada banka kartlarının yanı sıra sanal kartlar da kullanılabilir.

*Havale/EFT

Ürün seçen müşterilerimiz, B2B web sitemizdeki hesap numaralarımıza veya satış temsilcimiz tarafından size iletilen hesap numaralarına para transferi yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirler. Lütfen bankanızın veya uluslararası transfer bankalarınızın toplam ücreti düşürmediğinden emin olun. Ücretin tamamının tarafınızca bankamıza ulaşması beklenmektedir.

* Kargo Şirketi / Aracı Firma Ödeme

Uluslararası kargo şirketleri lojistik operasyonlarını sizin adınıza yönetir. Ürünlerimizi doğrudan lojistik firmalarıza teslim ettiğimizde, ödemeyi onlardan tahsil edebiliyoruz. Hali hazırda kargo firması olmayan müşterilerimiz KARGO & LOJİSTİK bölümünden kendilerine uygun firmalar ile çalışabilirler. Uluslararası Nakliye ücretleri ülkeye göre değişiklik göstereceğinden, lojistik ödeme size aittir.

Kargo ve Lojistik

Uluslararası nakliye ücretleri anlaşmalara ve ücretlere göre değişmektedir. Hali hazırda anlaşmalı kargosu olan müşterilerimiz kargo kodlarını ve kargo firma bilgilerini müşteri temsilcilerimize ileterek sürece devam edbilirler. Herhangi bir kargo veya lojistik firması olmayan müşterilerimiz için temsilcilerimiz size ülkelerinize göre iyi kargo firmasını önermektedir. Daha önce bir çok kez çalıştığımız bu firmalar sizler için daha uygun fiyatlıdır. Gerekli fiyat için kendileriyle görüşebilirsiniz.Firmamızdan kargo firmanıza gerekli transfer ücretleri tarafımızca ödenmektedir

İhracat & Belgeleme

Ülkeye göre değişen gerekli belgeler tarafımızca sağlanmaktadır. Türkiye’den ihracat yapılırken gümrüklerde gerekli evrak ve belgeler tarafımızca hazırlanır. Örneğin; EUR 1 Avrupa Birliği Serbest Dolaşım Belgesi, genellikle Avrupa Birliği ülkelerindeki ülkeler EAC belgesi talep edebilir. Ek belge talep ederseniz size sağlayabiliriz. Ürünlerimizin marka tescili tamamen bize aittir ve replika sorunu oluşturmaz.

 

Satış Sonrası Hizmetler

Ürünlerimizi fiziki mağazanızda, e-ticaret platformlarında veya sosyal medya kanallarında teşhir ederken, bizden destek alabilirsiniz. Müşterilerimiz, ürünlerimizin her türlü görsel ve videosunu kullanabilirler. Müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek talep edebilirsiniz

SIKÇA SORULAN SORULAR

Merak Ettikleriniz

MİNİMUM SİPARİŞ TUTARI NEDİR?

Minimum sipariş toplam fiyatı 490$’dan yüksek olmalıdır. Mağazanız için daha fazla sipariş vermenizi önermemize rağmen. Çünkü kargo şirketleri zaten sizden ücret alıyor.

KONTROL ETMEK İÇİN ÖRNEKLERİM VAR MI?

Ürünlerimizden 1-2 seri sipariş verebilirsiniz. Ancak uluslararası kargo şirketleri bununla ilgilenmiyor. UPS, DHL, FEDEX veya Ulusal Postane gibi firmalarla gönderiyoruz. Teslimat ücretleri size aittir.

ÜRÜNLERİNİZ İÇİN SERİSİ NEDİR?

Ürünümüzü 4 boy ambalajlı olarak üretmekteyiz. Her seri 4 boyut içerir. 

OEM NEDİR | MİNİMUM MİKTAR TASARIMI ÜRETİYOR MUSUNUZ?

Giysi tasarımınızı en az 800 beden üretmek için talep oluşturmalısınız.

YENİDEN MARKALAMA MİNİMUM MİKTAR NEDİR?

Seçtiğiniz herhangi bir rengi kapsayan model başına en az 600-800 beden olmalıdır.