NEW SEASON 2024
DSC08102

Biraz Moda...

Kız Çocuklarının giyim standartlarına bakıldığında sağlıklı kumaştan üretilen ve renkli ürünler tercih edilir. Özellikle kız çocuk takım giysileri, altlı ve üstlü birbirine benzer parçalardan üretildiği için çok fazla sevilir. Siz de çocuğunuzun hem rahat edeceği hem de ilk göreceği takım giysilerden tercih etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.Kız çocuk aksesuar bakımından da zengin bir giyim tarzına sahip olmalıdır. Çünkü kız çocuklarda giyim ürünleri ilgi çekici olmasının yanı sıra görsel olarak da beğeni toplar. Çocukların kıyafetlerine şimdiden özen gösteren anneler için farklı kategorilerde  elbise çeşitleri en uygun fiyatlarla firmamızda yer almaktadır.

Moda...

Moda gerçek anlamda ancak değişmeye inanan değişme yoluna girmiş toplumlarda ortaya çıkar. Bu nedenle de bir yandan ekonomiye bir yandan da toplumsal yapıya sıkı sıkıya ama hareketli ( değişken ) biçimde bağlıdır. Uzun zaman boyunca moda nüfusu ancak çok küçük bir bölümünü ilgilendiren bir olgu olarak kalmış seçkinlere özgü olmuştur.

Moda toplumların geleneklerin olayların bir büyülü aynasıdır. Savaşlar barışlar buluşlar sanat olayları modayı her açıdan etkilemiştir. Döşemelik kumaştan ev eşyalarına mücevherlerden parfüme otomobilden televizyona şarkılardan romanlara kadar her şeyin ayrı modası vardır. Sonuç olarak Dünyada modası geçmeyecek tek şey insanların modaya uyma dürtüsüdür…

 

“Moda,

Tasarımcıların size yılda 4 defa önerdiğidir.

Stil ise sizin hangisini seçtiğiniz…”

-Lauren Hutton