Dil Seçin : TR EN AR

info@eraykids.com

0 224 363 50 54

0 224 363 50 54

Merhaba ziyaretçi Giriş Yap yada Üye Ol

Hakkımızda

Eray Kids; 2011 yılında çocuk giyim sektöründe hizmet etmek için kurulmuştur. Ana üretim konusu çocuk giyim olmakla birlikte kız çocuk elbise grubunda uzmanlaşmaya gitmiştir.

Eray Kids; müşterilerinin ihtiyaçlarını bir defada ve doğru olarak yapmayı amaç edinmiş ve bu doğrultuda da organize olmuştur.

İnsan, makine, teknoloji ve bilgi yatırımları ile müşterilerine tam zamanında ve eksiksiz hizmet esası ile çalışmalarını sürdürmekte olup, gelecekteki yatırımları ile de bu çalışmalarını devam ettirmeyi amaç edinmiştir.

Misyonumuz

Kız çocuk giyim elbise grubunda müşteri kalite beklentileri doğrultusunda tam zamanında ve ihtiyaç kadar optimum maliyetle üretilerek istenen zamanda sevkıyatının yapılması görevimizdir. Tüm bu faaliyetler esnasında çevreye karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek ve Toplumun , Müşterilerimizin , Çalışanlarımızın ve Yan sanayilerimizin da beklentilerine cevap vermek görevlerimiz arasındadır.

Vizyonumuz

Pazarın ve sektörün gelişimine paralel olarak Eray Kids markasının pazarda tercih edilen bir marka olmasını sağlamak için tüm çalışanların ve sermayedarların katılımı ile ; 

-Üretim becerisini yükseltmek 
-Yeni teknolojilere yatırım yapmak 
-Kalite anlayışını güçlendirmek 
-Çevreye duyarlılık anlayışımızı sürdürmek

Hedefimizdir.

yukarı ↑